Copyright © 2015 by "Autumn Fireplace"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: alcfp.ir@gmail.com
هرگونه کپي برداري و استفاده از طرحها و ايده هاي سايت جهت استفاده تجاري ممنوع ميباشد. استفاده خبري تنها با ذکر منبع مجاز است
محصولات اين مجموعه طي مرور زمان با توجه به طراحي ها و ايده هاي جديد طراحان اين مجموعه مدام به روز ميگردند،  بديهي است محصولات با طراحي هاي قديمي که به منظور نمونه در نمایشگاه ها یا به عنوان نمونه کار ساخته شده،  با قيمت هاي بسيار مناسب و به جهت معرفي هرچه بيشتر کارها به مصرف کنندگان و تخليه انبار قالبا کمتر از قيمت تمام شده عرضه ميگردند. در زير نمونه اين محصولات به همراه قيمت آنها قابل مشاهده ميباشد.
جهت دریافت لیست قیمت و لیست به روز شده این دسته از کارها با این مجموعه تماس حاصل نمایید
قالب شومینه های اتانولی اين مجموعه به صورت سفارشي طراحي و توليد ميشوند، اما با توجه به نياز مصرف کنندگان برخي محصولاتی که در سالیان گذشته از نظر آماری محبوب تر و پرطرفدارتر بوده است به صورت آماده در دو دسته بندي توليدات تجاری و توليدات آماده تقديم ميگردد.
با توجه به توضيحات سايت، محصولات با توجه به طرح و متريال و ابعاد قيمت گذاري ميشوند. بديهي است نمونه هاي آماده به نسبت نمونه هاي سفارشي شامل تخفيف خواهند شد.
جهت استعلام قيمت با اين مجموعه تماس حاصل نماييد.
بسیاری از طراحی های مدرن دکوراسیون های دارای شعله و به روز با تغییراتی ساده و اندک در دکور به وسیله همین آتشدان یا برنرهای آماده قابل اجرا میباشد. به طور مثال دیوار کشی رابیتس، کناف، چوب، ام دی اف یا هر نوع دیوار کاذب و جداکننده، دکورهای فلزی، چوب و ام دی اف، میزهای جلو مبلی و تلویزیونی با ایجاد تغییراتی ساده و اجرای محل قرار گیری میتوانند به طرح های بسیار مدرن و جذابی تبدیل شوند. تعدادی از نمونه ها را در صفحه ایده ها یا قسمت محصولات اجرا شده بررسی بفرمایید.
شومینه هاي الکلی اتانولي آماده و نمایشگاهی
شومینه پاییز
شومينه اتانولي شومينه الکلي آتشدان الکل سوز
گروه دکوراسيون فلز پاييز توليد محصولات دکوراتيو فلزي

ATASHDAN

مشاوره، طراحي و توليد
کيفيت  ايمني  ظرافت
شومینه الکلی اتانولی آماده تحويل
AV-series


شومینه الکلی اتانولي پاییز
بدنه و مخزن: استيل براق
طرح : روميزي معلق به همراه شيشه
مخزن:بزرگ  1500 سي سي
ابعاد: طول 60   عرض 20
مصرف به ازاي هر ساعت: 450  ميلي ليتر
Code: AOTTSG6
این سری از محصولات به صورت آماده با ابعاد ثابت جنس مخزن استیل و رنگ صفحه مشکی عرضه میگردند، با توجه به تیراژ تولید این دسته از محصولات،کاهش اندک حجم مخزن و همچنین کاهش ارتفاع شعله به میزان کاربری های خانگی و عمومی، عرضه آنها  قیمت مناسبتری نسبت به کارهای  سفارشی خواهد داشت و طیف گسترده تری از مصرف کنندگان امکان لذت بردن از شعله های زیبای این محصولات را خواهند داشت، علاوه بر این امکان تحویل در لحظه شومینه وجود خواهد داشت و زمان طراحی و ساخت شامل این دسته از ،محصولات نخواهد بود .

ابعاد سفارشی: محصولات با همین مکانیزم و کلاس تولیدی با ابعاد دلخواه شما قابل سفارش و تولید میباشد.

دلیل قیمت پایین اقتصادی ارزان و تخفیف در محصولات تجاری آماده: قابل توجه است که فارغ از تخفیفات فصلی قیمت محصولات تا 50درصد نسبت به محصولات سفارشی شامل تخفیف میباشد که علت اصلی آن تیراژ تولید این دسته از محصولات همچنین کاهش اندک حجم مخزن و ارتفاع شعله به میزان کاربری های خانگی و عمومی میباشد.
در صورت نیاز لیست قیمت و دسته بندی محصولات سفارشی، تجاری و خاص به صورت جداگانه ارائه میگردد.
شومینه هاي الکلی اتانولي
تجاری ، آماده ، ابعاد ثابت
شومینه الکلی معلق
شومینه اتانولی آماده

شومینه رومیزی آماده
شومینه الکلی توکار
نصب شومینه الکلی
شومینه اتانولی توکار سایز 100
شومینه اتانولی

شومینه الکلی اتانولی

شومینه بایواتانول

شومینه اتانولی
شومین الکلی توکار
ابعاد شومینه الکلی پاییز
راهنما ساخت شومینه الکلی
WYSIWYG Web Builder
فروشگاه اینترنتی و کاتالوگ محصولات به همراه قیمت
ابعاد شومینه الکلی استاندارد
برنر شومینه الکلی