شومینه الکلی پاییز
موارد زیر سوالاتی است که طی سالیان فعالیت گروه پاییز بیشترین پرسش را داشته اند.

مجموعه پاییز به عنوان اولین و تنها تولید کننده اختصاصی شومینه الکلی از سال ۱۳۹۲ در زمینه طراحی، تولید و پخش برنر (یا مشعل الکل سوز شومینه الکلی اتانولی) فعالیت دارد. بنابراین در زمینه سایر شومینه ها فعالیتی ندارد.

شومینه اتانولی با مصرف پایین الکل، بوی تقریباً نامحسوس، شعله زرد رنگ ظریف و چشمگیر. فضای بسیار دلنشینی برای شما ایجاد میکند.

به دلیل سادگی در اجرای شومینه الکلی، تقریباً هر ایده ای که مصرف کننده یا دکوراتور داشته باشند قابل اجرا هست.
برخی از تصاویر سایت و شبکه های اجتماعی ما. هم‌چنین ایده های مندرج در سایر‌ ژورنالهای دکوراسیون طرح های قابل اجرایی هستند که امکان ساخت آنها با برنرهای تولیدی به آسانی میسر می‌باشد.

با توجه به اینکه شعله ایمن، زیبا و زرد رنگ و ملایم مهمترین معیار ما برای طراحی محصولات بوده. برنر های تولیدی این مجموعه عموماً به صورت توکار و با حداقل اضافات بیرونی بوده. و با گارانتی دو ساله تقدیم میشوند. ظاهر آنها به ساده ترین شکل ممکن محاسبه، طراحی و ساخته میشوند. تمام قطعات مورد نیاز در قسمت توکار داخل یک یا دو محفظه قرار گرفته تا شعله ظریف آنها به بهترین شکل ممکن جلوه کند.
چگونه اولین تولید کننده شومینه اتانولی در ایران ادعای بهترین و با کیفیت ترین محصولات را دارد؟

چرا محصولات گروه پاييز را انتخاب نماييم؟

ویژگی محصولات گروه پاییز

تعداد بیشمار دکوراتورهای عزیز داخلی و خارجی که از محصولات ما به کرات استفاده کرده اند دلگرمی به ما میدهند تا همچنان به نوآوری و به روز رسانی محصولات همت داشته باشیم.

دکوراسیون آتشدان پاییز پیشرو در صنعت شومین الکلی جهان!!
Menu
گروه دکوراسیون فلز، استیل و چوب پاییز در سال 1392 به منظور گسترش فعالیتهای خود اقدام به ساخت و تولید محصولات مطالعاتی در زمینه شومینه های الکلی اتانولی کرد.
پس از مطالعه، تست و مشاوره از متخصصین و مهندسان داخلی اولین و ابتدایی ترین محصولات در پاییز سال 1392  شروع به ساخت و عرضه شد، محصولاتی به مراتب ایمن تر و با ظرافت تر از محصولات وارداتی.
با توجه به استقبال هموطنان، انگیزه خدمتگذاران آنها در این مجموعه بیش از پیش شده و همچنان با مطالعات جانبی در زمینه ارائه جدیدترین و متنوع ترین محصولات در داخل و خارج کشور اقدام مینماییم.
درباره ما
دلیل تمایز محصولات گروه پاییز با سایر تولید کنندگان داخلی یا خارجی

گروه پاییز به نه تنها به عنوان مبتکر و اولین تولید کننده شومینه های دکوراتیو فعالیت دارد، بلکه خود را بهترین تولید کننده این محصولات چه در سطح کشور و چه در مقایسه با سایر محصولات خارجی میداند.

ویژگی یک محصول دکوراتیو علاوه بر کارایی صحیح ، بدون مشکلات جانبی و ایمن زیبایی ظاهری آن است
در مورد کارایی محصولات، نهایت دقت در طراحی آن اعمال میشود، کوچکترین اشکال فنی در هر یک از قطعات در هیچ شرایطی قابل قبول نخواهد بود.
ایمنی محصول مهمترین مشخصه آن است که با آزمایشات فراوان به بالاترین ایمنی ممکن رسیده ایم.

در تولید محصولات این گروه علاوه بر انتخاب بهترین مواد اولیه با بهترین کیفیت
و در ساخت آنها نهایت ظرافت و دقت در خدمات های آن اعمال میشود تا محصول نهایی که به مصرف کننده میرسد هم از نظر ظاهری و هم از نظر کارایی بهترین کیفیت ممکن را داشته باشد
قالب محصولات گروه دکوراسیون پاییز دارای گارانتی و خدمات پس از فروش فوق العاده به شرح ذیل میباشند

Return policy                           سیاست بازگشت
در صورتی که پس از تحویل محصول اشکالی چه ظاهری و چه فنی از آن گرفته شود، تمام هزینه های پرداختی عودت داده شده و محصول فوق بازگردانده میشود
Warranty                                 گارانتی تعویض  
تعویض محصول خریداری شده با یک محصول دیگر در صورت خرابی و یا اشکالات فنی
Guarantee                              گارانتی تعمیرات  
تعمیر محصول خریداری شده در صورت خرابی ، اشکالات ظاهری یا فنی

خدمات پس از فروش شامل، تامیین سوخت مورد نیاز، ارائه امکانات جانبی جدید، تعویض قطعات مصرفی

البته شایان ذکر است مدت زمان ارائه خدمات فوق وابسطه به طرح انتخابی متفاوت میباشد. زمان دقیق در فاکتور فروش قید خواهد شد.

توجه
با توجه به جديد بودن اين گونه محصولات و آشنايي کمتر مصرف کنندگان، عده اي افراد سودجو از اين عدم شناخت سو استفاده کرده و با کپي برداري غير اصولي از محصولات اين مجموعه و استفاده از مطالب، ايده ها، توضيحات و تصاوير سايت باعث اختلال در بازار فروش اين گونه محصولات شده اند.
و با ادعاي دروغين وارداتي بودن محصولات خود، محصولاتي با کارايي بسيار پايين را بدون هيچ مسوليت آتي به فروش ميرسانند.
مصولات اين مجموعه نه تنها با نمونه وارداتي رقابت ميکند که در بسياري از زمينه ها از محصولات خارجي نيز کيفيت و کارايي بهتري دارد.
ضمن احترام درانتخاب شما، به دليل اهميت ايمني اين محصولات حتما پيش از خريد از گارانتي، نمونه کارهاي اجرايي قبل و کيفيت  محصولات اطمينان حاصل نماييد و صرف توضيحات يک فروشنده خاص را مد نظر قرار ندهيد
شومينه الکلي پاييز اولين توليد کننده و مبتکر متنوع ترين طرح ها و ايده هاي محصولات شومينه اتانولي