WYSIWYG Web Builder
موارد زیر سوالاتی است که طی سالیان فعالیت گروه پاییز بیشترین پرسش را داشته اند.

مجموعه پاییز به عنوان اولین و تنها تولید کننده اختصاصی شومینه الکلی از سال ۱۳۹۲ در زمینه طراحی، تولید و پخش برنر (یا مشعل الکل سوز شومینه الکلی اتانولی) فعالیت دارد. بنابراین در زمینه سایر شومینه ها فعالیتی ندارد.

شومینه اتانولی با مصرف پایین الکل، بوی تقریباً نامحسوس، شعله زرد رنگ ظریف و چشمگیر. فضای بسیار دلنشینی برای شما ایجاد میکند.

به دلیل سادگی در اجرای شومینه الکلی، تقریباً هر ایده ای که مصرف کننده یا دکوراتور داشته باشند قابل اجرا هست.
برخی از تصاویر سایت و شبکه های اجتماعی ما. هم‌چنین ایده های مندرج در سایر‌ ژورنالهای دکوراسیون طرح های قابل اجرایی هستند که امکان ساخت آنها با برنرهای تولیدی به آسانی میسر می‌باشد.

با توجه به اینکه شعله ایمن، زیبا و زرد رنگ و ملایم مهمترین معیار ما برای طراحی محصولات بوده. برنر های تولیدی این مجموعه عموماً به صورت توکار و با حداقل اضافات بیرونی بوده. و با گارانتی دو ساله تقدیم میشوند. ظاهر آنها به ساده ترین شکل ممکن محاسبه، طراحی و ساخته میشوند. تمام قطعات مورد نیاز در قسمت توکار داخل یک یا دو محفظه قرار گرفته تا شعله ظریف آنها به بهترین شکل ممکن جلوه کند.

جهت بررسی قیمتها به صفحه فروشگاه سر بزنید

بازدید حضوری
به جهت رفاه حال شما گروه پاییز آتشدان در شرق و غرب تهران عاملیت فروش دارد.
اکیدا پیشنهاد میشود پیش از برنامه ریزی جهت سفارش به یکی از دفاتر و فروشگاه های ما مراجعه نمایید تا ضمن بررسی محصولات از نزدیک و مشاهده شعله زیبای آنها، توضیحات به صورت کامل به شما ارائه گردد

بازدید حضوری در محل پروژه توسط کارشناسان پاییز آتشدان:
مجموعه پاییز در زمینه تولید و پخش مشعل الکل سوز شومینه الکلی فعالیت دارد. و مخاطب مجموعه عموماً طراحان و فعالان زمینه دکوراسیون میباشند. اطلاعات محصولات به تفصیل در اختیار شما قرار گرفته شده است و عموماً نیازی به بازدید حضوری نیست.

اما در صورت تمایل شرایط جهت بازدید توسط همکاران بخش دکوراسیون پاییز و ارائه مشاوره حضوری در محل شما و در صورت لزوم طراحی ابتدایی با اندازه گذاری یا اعلام هزینه اجرای کامل به صورت ذیل می‌باشد.

هزینه بازدید و مشاوره مبلغ ___ هزار تومان
طراحی و اندازه گذاری اولیه رایگان

هزینه ایاب و ذهاب در مناطق شمالی تهران (۱,۲,۴,۵,۲۲) رایگان و سایر مناطق به صورت توافقی.

شایان ذکر است که بخش یا تمامی از هزینه بازدید و مشاوره پس از سفارش محصول بنا به تعداد و نوع محصول درخواستی از صورت حساب نهایی شما کسر خواهد شد.

در شرایط اوج همه‌گیری بیماری ناشی از ویروس کرونا بازدید حضوری نداریم.

بدنه شومینه الکلی
بدنه و محل قرار گیری شومینه میتواند از سنگ، کناف، فلز، رابیتس، مصالح بنایی، MDF یا سایر مصالح باشد. البته باید قسمت نشیمن آن جهت قرار گرفتن فضای متعلقات توکار برش داده شود.
(به سادگی قرار دادن سینک، گاز یا سایر محصولات توکار)

دستگاه کاملاً تکمیل شده هستند و به نحوی تولید میشوند که اصلاً ‌نیازی به نصب نداشته باشند و تنها نیاز هست که در محل پیش‌بینی شده قرار داده شود.

سوالات متداول و پر تکرار در خصوص شومینه های الکلی پاییز آتشدان

آدرس های تهران و اطلاعات تماس با ما